Nowe trendy 2015

Opublikowane przez Jacek Koślicki w dniu

Najnowsze trendy w architekturze wnętrz 2015 roku to odważne, geometryczne wzory, nadruki, koła, kwadraty, zygzaki i kolory. Wyraźne, czyste  barwy, ale i  stonowane pastele. Szaleństwo i rozwaga. Łączenie wzorów i kolorów.

architektura wnętrz nowe trendy 2015

źródło home-and-decoration-trend-2015

Rok 2015 będzie też rokiem stylowych, eleganckich wnętrz, ale i kreatywnego wykorzystania przedmiotów z recyklingu. Wszechstronność kreacji w architekturze wnętrz , stylistyka lat 60-tych i 70-tych w zupełnie nowej odsłonie. Meble w nowych stylowych obiciach w duchu tamtych lat tworzą absolutnie wyjątkowy klimat.

architekrura wnętrz nowe tendy 2015

źródło home-and-decoration-modern-trend-2015-interior-design

Zarówno w meblach jak i dekoracjach pojawiły się nowe faktury, nowe materiały inspirowane motywami egzotycznymi, etniczne dekoracje, a wszystko połączone eleganckim wykończeniem zaskakujących tekstur.

architektura wnętrz nowe trendy 2015

źródło home-and-decoration-modern-trend-2015-luxury-style

W nowym roku można mieszać style, stare z nowym, stylowe meble z nowoczesnymi, babcine dekoracje umieszczać w nowoczesnych wnętrzach. Bawić się kolorystyką, kształtem i światłem . Zachęcam do odkurzenia kryształów mamy. Mogą okazać się pięknym dodatkiem.

Bardzo modne w tym roku jest naturalne drewno, każdego rodzaju. Mieszanie drewna  w naturalnych odcieniach  z metalem (nóżki, ramy, podstawy krzeseł) dodadzą wnętrzu stylu.

źródło home-and-decoration-modern-trend-2015-modern-style

źródło home-and-decoration-modern-trend-2015-modern-style

Bawmy się urządzaniem, dekorowaniem, wykorzystujmy stare, ale stylowe dodatki, piękne meble, przedmioty i tkaniny. Architektura wnętrz to wspaniała dziedzina, gdzie każdy może się wykazać. W 2015 roku będą modne zarówno wnętrza klasyczne jak i nowoczesne, kolory żywe i pastele, drewno, metal, kamień. Sztuka polega na tym, aby nie przesadzić. Dla mniej wprawnych stylistów złota zasada trzech kolorów jest bardzo przydatna i warto się jej trzymać.

Jeśli szukacie inspiracji , albo pomocy w urządzeniu Waszego wnętrza zapraszam do współpracy. Oferuję kompleksowe projekty wnętrz oraz wizualizacje 3D.