O nas

Kuchnia szara

Witaj ma mojej stronie – lepszej stronie projektowania

M-Studio specjalizuje się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych i domów prywatnych, kuchni, łazienek, biur, hoteli, restauracji i innych pomieszczeń użyteczności publicznej. Działamy głównie na terenie województwa pomorskiego, choć swoją ofertę kierujemy również do mieszkańców innych województw oraz klientów zagranicznych.

Firmę tworzą osoby z dużym doświadczeniem i zaangażowaniem w pracę. Skupiamy się na tym, by przygotowane przez nas wnętrza były zgodne z oczekiwaniem klientów, pasowały do charakteru przestrzeni, którą aranżujemy i spełniały nasze oczekiwania jako profesjonalistów odpowiedzialnych za projekt.

Zajmujemy się również produkcją kuchni pod wymiar. W naszym Studio Mebli Kuchennych klienci mogą zobaczyć, dotknąć, poczuć różne rozwiązania do kuchni. Na naszych ekspozycjach kuchennych zastosowaliśmy rozwiązania najwyższej jakości, które stosujemy w naszych meblach. Proponujemy kompleksową obsługę od projektu do montażu z gwarancją najwyższej jakości. Zapewniamy fachowe doradztwo, wizualizację 3D, możliwość wprowadzania zmian w projekcie. W naszym Studio Meblowym można również zamówić sprzęt AGD najlepszych światowych marek.

Stale obserwujemy światowe trendy w projektowaniu, uczestniczymy w szkoleniach z zakresu desingu, targach krajowych i zagranicznych. Wszystko po to, żeby nadawać naszym wnętrzom niepowtarzalny klimat zgodny z najnowszymi światowymi wzorcami.

Dzięki zespołowi doświadczonych profesjonalistów tworzone  przez nas wnętrza czy meble spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nie ograniczamy się do jednego stylu. Proponujemy rozwiązania spełniające wymogi klientów ale i zgodne z naszą wizją, wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy kreatywni, nie trzymamy się utartych schematów. Każdy projekt to nowe wyzwanie i nowa przygoda.

Dbamy o to aby wnętrza i meble tworzone w M-Studio były najwyższej jakości, bezpieczne, trwałe i komfortowe ale też niebanalne.

Słowem – to Państwa wnętrza, macie się w nich czuć dobrze, swobodnie i cieszyć się ich urodą. Chętnie Wam w tym pomożemy.

Zapraszamy do współpracy

Małgorzata Koślicka

Zapoznaj się z naszą ofertą na PROJEKTY WNĘTRZ oraz SPRZĘT AGD