Oferta – Projektowanie

Jak pracujemy?

W RAMACH USŁUGI PROJEKTU WNĘTRZ PROPONUJEMY
Projekt koncepcyjny

1. Pierwszy kontakt z Klientem.
Spotkanie na miejscu inwestycji, w celu poznania potrzeb i oczekiwań Inwestora dotyczących stylistyki wnętrza, jego funkcjonalności, użycia materiałów, ustaleniu zakresu prac, inwentaryzacja pomieszczeń, pomiary i zdjęcia. – 200zł

2. Przedstawienie koncepcji układu funkcjonalnego wnętrza w postaci rzutów z propozycją umiejscowienia głównych elementów wyposażenia, wizualizacje wnętrz ukazujące ogólne zasady rozwiązań estetycznych, materiałowych, kolorystycznych i oświetleniowych. Na tym etapie możliwe są jeszcze zmiany zarówno w ustawieniu elementów wyposażenia jak i kolorystyki.
Jeśli wszystko mamy uzgodnione i już wiemy, jak ma wyglądać nasze wnętrze to przechodzę do wykonania projektu wykonawczego. W tym momencie wpłacacie Państwo zaliczkę na poczet wykonania całościowego projektu wnętrza czyli 50% ustalonej wartości zamówienia.

Projekt wykonawczy

1. Przygotowanie kompletu rysunków niezbędnych do realizacji projektu, zawierających:

1) rzuty z góry z wymiarami
2) projekt ustawienia mebli oraz rozmieszczenia urządzeń hydraulicznych
3) projekt oświetlenia — wytyczne dla elektryka, dobór lamp i opraw
4) projekt sufitów
5) projekt podłóg — zestawienie materiałów
6) projekt — dobór kominków, drzwi wewnętrznych i innych elementów stałych wyposażenia wnętrz 7) projekt zabudowy kuchennej – zestawienie materiałów
8) projekty łazienek — zestawienia materiałów (glazury, sanitariaty, baterie)
9) rysunki dotyczące sposobu wykończenia ścian — rozwinięcia ścian
10) dobór mebli , rysunki mebli wykonywanych pod wymiar na indywidualne zamówienie
11) projekt aranżacji okien i dekoracji
Wszystkie rysunki wykonawcze są wykonywane po wcześniejszym uzgodnieniu i ustaleniu doboru materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia wnętrza z Inwestorem.
Na tym etapie kończymy pierwszy etap współpracy i rozliczamy całość projektu. W tym momencie wpłacacie Państwo kolejne 50% ustalonej wartości zamówienia.

Cena całości projektu (bez opcji dodatkowych) za 1m² – 70zł netto – dom powyżej 120m² (nie mniej niż 500zł)
Cena całości projektu (bez opcji dodatkowych) za 1m² – 100zł netto – mieszkanie , dom poniżej 120m² (nie mniej niż 500zł)
Cena całości projektu (bez opcji dodatkowych) jednego pomieszczenia – ustalana indywidualnie (nie mniej niż 500zł)

Dodatkowe opcje:

Nadzór autorski – możecie Państwo zakupić projekt i na tym zakończyć współpracę ze mną, ale możemy też współpracować w zakresie nadzoru prac. W zakres nadzoru autorskiego wchodzi omówienie projektu z wykonawcami, dobór materiałów u wykonawcy i dopilnowanie przebiegu prac na miejscu inwestycji. Każda wizyta to koszt 50zł plus dojazd – woj. pomorskie 1zł za każdy kilometr.

Wizyty w sklepach – Wspólne wizyty w sklepach branżowych mają na celu dobór konkretnych materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia wnętrza. Każda godzina to 20zł plus dojazd 1zł za każdy kilometr.